Úvod| ADITIVA| TECHNICKÉ KAPALINY| AUTOKOSMETIKA| OBCHODNÍ PODMÍNKY| Kontakt

AUTOKOSMETIKA

AUTOŠAMPON S VOSKEM

Kapaliny do všechny typů ostřikovačů skel motorových vozidel Vysoce účinný přípravek určený k mytí, leštění a konzervaci karosérie motorových vozidel.

Objednat
ČISTIČ MOTORŮ

Kapaliny do všechny typů ostřikovačů skel motorových vozidel Univerzální čistič motorů za studena. Používá se k odmašťování a čištění motorů, kovových a lakovaných povrchů ve strojírenství a opravárenství.

ObjednatČISTIČ SKEL

Kapaliny do všechny typů ostřikovačů skel motorových vozidel Vysoce účinný čistič vnějších i vnitřních skel automobilu a skleněných ploch. Zanechává sklo křišťálově čisté.

ObjednatČISTIČ UMĚLÝCH HMOT

Kapaliny do všechny typů ostřikovačů skel motorových vozidel Přípravek určený k čištění, oživení a konzervaci plastových a gumových dílů vnější i vnitřní části automobilu.

ObjednatODSTRAŇOVAČ HMYZU

Koncentrovaná chladící kapalina Velmi účinný prostředek k čištění a odstranění zbytků hmyzu z laku, skla i plastů automobilu, které se nedají odstranit běžným způsobem.

ObjednatROZMRAZOVAČ SKEL

Nejnovější koncentrovaná chladící kapalina Spolehlivý prostředek k odstranění námrazy a opocení z vnější i vnitřní strany skel automobilu. Vytváří na povrchu skla film zabraňující opětovnému zamrznutí.

ObjednatSOLAGEL

Kapalina pro hydraulické brzdové systémy osobních i nákladních automobilů Čistící gel na mytí silně znečištěných rukou. Odstraňuje olejové i mastné skvrny. Obsahuje reparační přípravek na ošetření pokožky.

Objednat