Úvod| ADITIVA| TECHNICKÉ KAPALINY| AUTOKOSMETIKA| OBCHODNÍ PODMÍNKY| Kontakt

OBCHODNÍ PODMÍNKY

POŠTOVNÉ A BALNÉ

Zboží expedujeme následující pracovní den po obdržení Vaší objednávky. V případě, že zboží nemáme skladem, neprodleně Vás o této skutečnosti budeme informovat.
Ke zboží účtujeme poplatek za poštovné ve výši 100 Kč a dodáváme jej originálním obalu. Poštovné pro zákazníky ze Slovenska řešíme individuálně. Po vyplnění objednávky od nás obdržíte e-mail s potvrzením o přijetí objednávky a v případě platby předem také e-mail s údaji k platbě.

ZÁRUKA ZBOŽÍ A REKLAMACE

Poskytujeme stejné podmínky záruky zboží a reklamace jako kamenné obchody. Podmínky jsou v souladu s platným obchodním a občanským zákoníkem. Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.
Na veškeré zboží se vztahuje zákonná lhůta 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady.
Záruka se nevztahuje na:
a) vady vzniklé běžným používáním
b) nesprávným použitím výrobku
c) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:
1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v našem obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací, Vás budeme neprodleně informovat o stavu reklamace.

ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Zákazník má právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží bez udání důvodu. Pro vrácení zboží je nutné zaslat nám písemnou informaci o odstoupení od smlouvy, zboží v původním obalu a zároveň doklad o zaplacení, to vše doporučenou poštou na naši adresu.