Úvod| ADITIVA| TECHNICKÉ KAPALINY| AUTOKOSMETIKA| OBCHODNÍ PODMÍNKY| Kontakt

KAPALINY DO OSTŘIKOVAČŮ SKEL

SUPERVID -20°C

Kapaliny pro všechny typy ostřikovačů skel motorových vozidel (zimní -20C) Nemrznoucí kapalina pro všechny typy ostřikovačů skel motorových vozidel pro teploty do -40°C. Kapalina chrání zařízení ostřikovačů před korozí, odstraňuje nečistoty a zanechává čisté sklo. Nenarušuje lak karosérií ani polykarbonátová skla. Používá se s destilovanou vodou dle doporučené tabulky ředění uvedené na etiketě výrobku.

Objednat

SUPERVID -40°C

Kapaliny pro všechny typy ostřikovačů skel motorových vozidel (zimní -40C) Nemrznoucí kapalina pro všechny typy ostřikovačů skel motorových vozidel pro teploty do -40°C. Kapalina chrání zařízení ostřikovačů před korozí, odstraňuje nečistoty a zanechává čisté sklo. Nenarušuje lak karosérií ani polykarbonátová skla. Používá se s destilovanou vodou dle doporučené tabulky ředění uvedené na etiketě výrobku.

Objednat

SUPERVID -80°C

Kapaliny pro všechny typy ostřikovačů skel motorových vozidel (zimní -80C) Nemrznoucí kapalina pro všechny typy ostřikovačů skel motorových vozidel pro teploty do -80°C. Kapalina chrání zařízení ostřikovačů před korozí, odstraňuje nečistoty a zanechává čisté sklo. Nenarušuje lak karosérií ani polykarbonátová skla. Používá se s destilovanou vodou dle doporučené tabulky ředění uvedené na etiketě výrobku.

Objednat

SUPERVID LETNÍ

Kapaliny pro všechny typy ostřikovačů skel motorových vozidel Kapalina určená do všech typů ostřikovačů motorových vozidel pro teploty nad bodem mrazu. Chrání zařízení ostřikovačů před korozí, dokonale odstraňuje nečistoty, včetně zbytků hmyzu ze skel a ostatních částí automobilu. Nenarušuje lak karosérií ani polykarbonátová skla. Kapalina je připravena k okamžitému použití - neředí se.

Objednat